Trener Wiśniewski opuścił Noteć Inowrocław

Szkoleniowiec graczy KSK Ciech Noteć Inowrocław, Piotr Wiśniewski nie będzie już prowadził inowrocławskiej drużyny. Jak poinformował klub w mediach społecznościowych, umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego następcą.

Wiśniewski pracował w Inowrocławiu trzy lata. Inowrocławski zespół objął w sezonie 2019/2020, zastępując Wojciecha Żurawskiego. Za jego kadencji gracze KSK Ciech Noteci dwukrotnie awansowali do najważniejszej części sezonu (play-off), odpadając w II rundzie odpowiednio z: BS Polonią Bytom (2020/2021), a także AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice (2021/2022).

Na łamach klubowej strony zespołu prezes inowrocławskiego klubu, Przemysław Rakowski zaznaczył w wywiadzie cel sportowy na ten sezon: „Cel sportowy został jasno i wyraźnie postawiony przed nadchodzącym sezonem jest nim awans do pierwszej ligi. Jestem przekonany, że jesteśmy na to przygotowani pod względem sportowym jak i organizacyjnym.” Całość rozmowy do przeczytania TUTAJ.

Rolę tymczasowego szkoleniowca przejął Przemysław Szmelter. Inowrocławianie w obecnej chwili zajmują 9.lokatę w grupie A z 2 zwycięstwami i 3 porażkami. W nadchodzących kolejkach zagrają z: ŁKS Coolpack Youth Łódź (29.10 dom), TKM Włocławek (02.11 wyjazd), a także MKK Pyra SG Poznań (05.11 dom). Czy inowrocławianom uda się wrócić na dobre tory i powalczyć o wymarzony awans do Suzuki 1 Ligi?

fot. ki24.info/ KSK Ciech Noteć Inowrocław

KW

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *