Remon Nelson wraca do kołobrzeskiej Kotwicy

Remon Nelson (32 lata, 172 cm) powraca na pierwszoligowe salony! W nadchodzącym sezonie rozgrywający znów będzie w szeregach Sensation Kotwicy Kołobrzeg.

Nelson grał już w kołobrzeskim zespole w sezonie 2021/2022 ze sporym powodzeniem. Amerykanin był jednym z liderów dających brązowy medal zaplecza ekstraklasy, pokonując w dwumeczu Weegree AZS Politechnikę Opolską. Ostatnio 32-letni rozgrywający grał w drugoligowym KSK Ciech Noteci Inowrocław, z którą był bliski wywalczenia awansu do 1.Ligi. Wówczas Nelson zagrał w 24 spotkaniach, aplikując średnio 16,8 punktu, 2,9 asysty oraz 2,4 zbiórki. W swej dotychczasowej karierze grał także w drugoligowym Ogniwie Szczecin oraz AZS-ie Koszalin na parkietach Energa Basket Ligi.

Jak wspominaliśmy jakiś czas temu czołowy strzelec został wyrzucony z kołobrzeskiego klubu za nie stawianie się na czas na treningi, a także na badaniach przed okresem przygotowawczym. Czy tym razem czołowy strzelec sezonu 2021/2022 ponownie zabłyśnie na pierwszoligowych boiskach?

STATYSTYKI
fot. ki24.info

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *