Przemysław Kuźkow pozostaje w stołecznej Polonii

KKS Polonia Warszawa odsłoniła następnego gracza, który nadal będzie reprezentował jej barwy! Na parkietach Pekao S.A. 1.Ligi Mężczyzn w stołecznej ekipy zobaczymy Przemysława Kuźkowa.

25-letni rzucający do stołecznej Polonii dołączył w sezonie 2023/2024, przechodząc z Dzików Warszawa. Przemysław Kuźkow w ubiegłym sezonie był jednym z liderów pod wodzą trenera Jakuba Pendrakowskiego. Nominalny shooter w 30 meczach aplikował przeciętnie 11,4 punktu oraz 2,3 zbiórki. W swojej dotychczasowej karierze grał m.in. w GLKS-ie Nadarzyn, Legii Warszawa (EBL) oraz we wspomnianych Dzikach Warszawa, z którymi w 2023 roku awansował do Orlen Basket Ligi.

Jak mówi sam zainteresowany na stronie klubowej: „Jeśli chodzi o następny sezon to jestem ciekawy, jak będzie wyglądał. Jestem głodny zwycięstw. Myślę, że dogadamy się z trenerem w drużynie. Jesteśmy po jednej rozmowie. Czuć, że jest fajnym, ciepłym człowiekiem, który chce pomóc. Ale mam nadzieję, że też będzie potrafił skarcić i powiedzieć, co myśli. Jestem przekonany, że na pewno poprawimy bilans sprzed roku. Osobiście też chcę dać z siebie więcej i chcę reprezentować nasz klub jak najlepiej”.

fot. mat. pras. KKS Polonia Warszawa
KW

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *