Konkretna bomba na Kociewiu! Bartosz Majewski graczem SKS-u

Konkretne wzmocnienie w Starogardzie Gdańskim stało się faktem! Bartosz Majewski w najbliższym sezonie Pekao S.A. 1.Ligi Mężczyzn wzmocni szeregi SKS-u Starogard Gdański.

Pochodzący z Elbląga rzucający swoją ligową karierę rozpoczął w drugoligowym SMS-ie we Władysławowie. Późniejszym przystankiem 25-latka była gra w drugoligowym Treflu Sopot. Ponadto zaliczał także pojedyncze epizody w ekstraklasowym zespole z Trójmiasta. W trakcie sezonu 2017/2018 przeniósł się na zaplecze ekstraklasy, reprezentując przez dwie kampanie Polfarmex Kutno. Następne dwa lata spędził na Górnym Śląsku, grając dla GTK Gliwice. W ostatnich trzech latach Majewski ponownie osiedlił się na pierwszoligowych parkietach, występując odpowiednio: Deckę Pelplin, Dziki Warszawa oraz Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych. 25-letni rzucający w ubiegłym sezonie zaprowadził Górników do srebrnego medalu zaplecza ekstraklasy. Majewski zagrał w 43 potyczkach, rzucając średnio 11,1 punktu, 3,9 zbiórki oraz 3,5 asysty.

Patrząc na aktualny skład personalny Kociewskich Diabłów zebrany przez Kamila Sadowskiego można przypuszczać, że starogardzianie będą walczyli o pełną pulę (awans do OBL) z Eneą Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Szykuje się interesująca kampania na Kociewiu!

STATYSTYKI
fot. Dawid Wójcikowski

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *