Bartosz Majewski na dłużej w Dumie Kociewia

Kolejna przedłużona umowa w SKS-ie Fulimpex Starogard Gdański! Na kolejny sezon w barwach Dumy Kociewia pozostaje Bartosz Majewski.

Pochodzący z Elbląga 26-letni rozgrywający/rzucający do Kociewskich Diabłów przeszedł w ubiegłym sezonie, reprezentując wcześniej barwy Górnika Zamek Książ Wałbrzych. 26-latek w większości spotkań był podstawowym zawodnikiem w talii Miljana Curovicia (a wcześniej Kamila Sadowskiego). Majewski wystąpił w 38 spotkaniach, aplikując średnio 9,8 punktu, 3,1 zbiórki oraz 2,5 asysty. Majewski swoją przygodę z koszykówką rozpoczął w drugoligowym SMS-ie Władysławowo. Pokrótce następnymi przystankami były: drugoligowy Trefl Sopot, Polfarmex Kutno, GTK Gliwice, Decka Pelplin, a także Dziki Warszawa.

Jak mówi sam zainteresowany: „Do przedłużenia kontraktu w Starogardzie Gdańskim przekonała mnie przede wszystkim wizja zespołu i to, że chcemy mocno pobić się o jak najlepsze miejsce. Jestem bardzo ciekaw współpracy z doświadczonym, a zarazem utalentowanym trenerem. Wiem, że bardzo dużo mnie nauczy w nadchodzącym sezonie. Poza tym bardzo dobrze czuje się w tym mieście i niczego mi nie brakuje. Mam spory niedosyt po ubiegłej kampanii i chce z tą ekipą osiągnąć lepszy wynik i pokazać na co mnie stać. Drużynie bardzo zależało na tym, abym pozostał. Biorąc wszystkie czynniki razem podjąłem taką, a nie inną decyzję”.

fot. Paweł Stepnowski
KW

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *