Patryk Wydra powraca do Radomia

Wychowanek KS Rosy Sport Radom powraca do swego rodzimego klubu! W przyszłorocznej kampanii barwy radomskiego klubu ponownie założy Patryk Wydra.

26-letni rozgrywający miniony sezon spędził w barwach Sensation Kotwicy Port Morski Kołobrzeg, będąc drugim rozgrywającym w talii trenera Rafała Franka. Play-maker w 37 spotkaniach rzucał średnio na mecz 7,2 punktu, 1,9 asysty oraz 1,8 zbiórki. Wcześniej Wydra przez trzy lata grał Akademików z Krakowa, wprowadzając w 2021 roku na zaplecze ekstraklasy. Wychowanek KS Rosy Sport Radom występował także w drugoligowych zespołach z: Białegostoku, Lublina, Częstochowy, a także Radomia.

Jak podkreśla 26-letni zawodnik: „Wiele aspektów złożyło się na tę decyzję. Drużyna z Radomia chce grać wychowankami ze swojego miasta, więc wpisuje się w ten projekt. Czuję pewien niedosyt indywidualny po ostatnim sezonie, HydroTruck również, bo byli bardzo blisko play-off, więc to składa się w spójną całość. Były też argumenty pozasportowe i chęć reprezentowania swojego miasta po wielu latach i odniesienie w nim sukcesu z drużyną Hydrotrucka”.

fot. HydroTruck Radom (fanpage)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *