As 13.Kolejki Pekao S.A. 1.Ligi [Głosowanie]

Dla kogo 13. seria meczów Pekao S.A. 1.Ligi Mężczyzn okazała się być szczęśliwa? Zobacz zawodników, którzy w ubiegły weekend rozegrali swoje najlepsze mecze.

Na dobry początek rozpoczniemy od zawodników, których wyróżniamy za przyzwoite zmagania. Na tablicy wyróżnień mamy występy m.in. Wojciecha Czerlonko, Jakuba Kobla, Maksymiliana Zagórskiego, Nicholasa Lynch’a, Brandona Randolph’a, Carrena Wilsona, Patryka Pełkę, Mikołaja Kowalczyka, Aleksego Walczaka, Krzysztofa Kempę, Williama Kondrata, a także Patryka Kędla.

NOMINOWANI DO ZAWODNIKA 13.KOLEJKI

Początkowo zaczynamy od hitowego spotkania w Aqua Zdroju, gdzie Górnik Zamek Książ Wałbrzych rozwalił rezerwy Wicemistrza Polski 91:57. Naszą uwagę przykuł bardzo dobry występ Piotra Niedźwiedzkiego, który do 24 punktów dołożył 7 zbiórek (eval 24).

Kapitalny spektakl zafundowali nam zawodnicy WKK Active Hotel Wrocław, a także Sensation Kotwicy Kołobrzeg. Zwycięsko z tego widowiska wyszli przyjezdni, pokonując wrocławian 97:96. Za głównego architekta tego sukcesu uznajemy Remona Nelsona, który zdobył 33 punkty, 6 asyst i 4 zbiórki (wszystkie punkty zdobyte w drugiej połowie) dające eval 33.

MKKS Żak Koszalin zdobył tyską twierdzę, pokonując miejscowy GKS 105:92. O ile występ Williama Kondrata (23 punkty i 16 zbiórek) zasłużył na miejsce na tablicy wyróżnień, to świetna dyspozycja Marcina Tomaszewskiego nie mogła przejść bez echa. 25-letni rozgrywający skończył na 32 punktach, a także dodał 6 zbiórek i 4 asysty (eval 29).

Fantastyczne widowisko mieliśmy również w Pelplinie, gdzie po dogrywce Decka Pelplin ograła HydroTrucka Radom 89:85. O ile najważniejsze punkty na zwycięstwo zdobywał Patryk Kędel (25 punktów, 7 zbiórek), to ciut większą uwagę skupimy na Romanie Janiku. 28-letni rzucający był najlepiej punktującym zawodnikiem w pelplińskim zespole, aplikując 26 punktów i 5 zbiórek (eval 21).

Nasze zestawienie zamyka jakże profesorski mecz w wykonaniu Filipa Małgorzaciaka. 30-letni rzucający zdobył 34 punkty, 6 zbiórek i 5 asyst (eval 37), przyczyniając się walnie do zwycięstwa Astorii w Przemyślu 98:77.

Na najlepszego zawodnika trzynastej serii gier głosujecie do jutra do godziny 18:00. Asa kolejki ogłosimy w mediach społecznościowych. Zapraszamy do udostępniania, a także do zagłosowania na swojego ulubieńca.

Najbardziej Wartościowym Zawodnikiem 13. kolejki Pekao S.A. 1.Ligi jest:

  • Marcin Tomaszewski (MKKS Żak Koszalin) – 32 pkt, 6 zb, 4 as (40%, 48 Votes)
  • Filip Małgorzaciak (Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz) – 34 pkt, 6 zb, 5 as (34%, 41 Votes)
  • Piotr Niedźwiedzki (Górnik Zamek Książ Wałbrzych) – 24 pkt, 7 zb (13%, 16 Votes)
  • Remon Nelson (Sensation Kotwica Kołobrzeg) – 33 pkt, 6 as, 4 zb (7%, 8 Votes)
  • Roman Janik (Decka Pelplin) – 26 pkt, 5 zb (5%, 6 Votes)

Total Voters: 119

Loading ... Loading ...

fot. Kasia Pijarowska
Kamil Wróbel

About Author

One thought on “As 13.Kolejki Pekao S.A. 1.Ligi [Głosowanie]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *