Michał Kroczak ponownie zawodnikiem WKK Active Hotel Wrocław

Michał Kroczak ponownie wraca na parkiety Pekao S.A. 1.Ligi Mężczyzn. W nadchodzącym sezonie rzucający znów zasili szeregi WKK Active Hotel Wrocław.

Michał Kroczak we wrocławskim zespole grał w latach 2017-2020, występując zarówno w młodzieżowych jak i seniorskich rozgrywkach. Na jego koncie jest srebrny medal Mistrzostw Polski do lat 20. Swoje pierwsze koszykarskie kroki stawiał w MKS-ie Smyk Prudnik, której jest wychowankiem. Ponadto 23-letni rzucający ma na swoim koncie ekstraklasowe epizody w Kingu Szczecin oraz MKS Dąbrowie Górniczej. Pokrótce Kroczak w następnym sezonie zszedł na pierwszoligowe parkiety, dołączając do Weegree AZS Politechniki Opolskiej.

W minionym sezonie 23-latek rozpoczął sezon w barwach rezerw Śląska Wrocław. Jednak w trakcie sezonu swój talent postanowił przenieść do ekstraklasy, reprezentując barwy Muszynianka Domelo Sokoła Łańcut. Kroczak zagrał w 15 spotkaniach, zgarniając średnio 3,7 punktu oraz 1,5 zbiórki. We wrocławskim zespole wystąpił w 13 meczach, aplikując przeciętnie 7,9 punktu oraz 1,8 zbiórki.

fot. Lepszym Okiem FotoSport
KW

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *