Suzuki 1 Liga: As 5.Kolejki [GŁOSOWANIE]

Jakub Motylewski, Sebastian Bożenko i Marcin Dymała to trzej najlepsi zawodnicy piątego weekendu w Suzuki 1 Lidze. Jeden z nich zostanie Asem 5. Serii Meczów. Który? Pora podjąć kolejną decyzję.

Co to była rywalizacja w wykonaniu Jakuba Motylewskiego! SKS Starogard Gdański przy nadkomplecie publiczności pokonał we własnej hali MKKS Żaka Koszalin 91:76. Ostatecznie 27-letni środkowy w ciągu 28 minut rzucił 21 punktów i 8 zbiórek, co przełożyło się na wysoki eval (eval 29).

Enea Basket Poznań od trzech tygodni kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem podopieczni Przemysława Szurka wygrali z WKK Wrocław 80:62. Bez dwóch zdań solidną robotę wykonał Marcin Dymała. Doświadczony rzucający poznańskiej drużyny zdobył 23 punkty i 7 zbiórek, co przełożyło się na eval 25.

Rezerwy Śląska Wrocław jak na razie są jedną z rewelacji sezonu w 1.Lidze! Podopieczni Marcina Grygowicza po trudnej walce ograli KKS Polonię Warszawa 67:64. Głównym architektem sukcesu był Sebastian Bożenko. 24-letni rozgrywający w ciągu 35 minut zainkasował 22 punkty i 5 asyst (eval 14).

Kto zostaje Asem 5.Kolejki w Suzuki 1 Lidze?

• Marcin Dymała (Enea Basket Poznań) - 23 pkt, 7 zb (67%, 153 Votes)
  • Sebastian Bożenko (WKS Śląsk II Wrocław) - 22 pkt, 5 as (30%, 68 Votes)
  • Jakub Motylewski (SKS Starogard Gdański) - 21 pkt, 8 zb (3%, 8 Votes)

Total Voters: 229

Loading ... Loading ...

Głosowanie kończymy jutro o godzinie 18:00. Asa kolejki ogłosimy w tym samym dniu. Zapraszamy do głosowania.

One thought on “Suzuki 1 Liga: As 5.Kolejki [GŁOSOWANIE]