Suzuki 1.Liga: As 18.kolejki [GŁOSOWANIE]

Adam Kaczmarzyk, James Washington i Wojciech Pisarczyk – to byli najlepsi zawodnicy 18.kolejki Suzuki 1.Ligi. Który z nich zasługuje na miano zawodnika tej serii gier?

NOMINOWANI

To były wielkie emocje w Opolu! Weegree AZS Politechnika Opolska po pełnym dramaturgii spotkaniu wygrał po dogrywce z SKS-em Starogard Gdański 97:92. Najważniejszym ogniwem wśród podopiecznych Roberta Skibniewskiego był Adam Kaczmarzyk. 34-letni skrzydłowy w ciągu prawie 38 minut na boisku zdobył 32 punkty, a także 4 zbiórki (eval 24).

Pod względem emocji nie zawiodło także wczorajsza potyczka między WKK Wrocław a Sensation Kotwicą Kołobrzeg. Kołobrzeżanie dzięki doskonałej grze w ostatnich czterech minutach rywalizacji wygrali na wyjeździe z wrocławskim zespołem 75:71. Najlepszym graczem zwycięskiej ekipy był James Washington, który do 22 punktów rozdał 8 asyst (eval 26).

MKKS Żak Koszalin kontynuuje swą dobrą passę na zapleczu ekstraklasy! Tym razem gracze Rafała Knapa wygrali przed własną publicznością z PGE Turowem Zgorzelec 94:84. Jednym z wyróżniających się zawodników zwycięskiej drużyny był Wojciech Pisarczyk, który do 21 punktów dodał 7 zbiórek i 5 asyst (eval 32).

Głosowanie kończymy w piątek o godzinie 6:59. Asa kolejki ogłosimy tego samego dnia w mediach społecznościowych. Zachęcamy do głosowania.

Kto Asem 18. Kolejki w Suzuki 1.Lidze?

  • James Washington (Sensation Kotwica Kołobrzeg) – 22 pkt, 8 as (56%, 65 Votes)
  • Wojciech Pisarczyk (MKKS Żak Koszalin) – 21 pkt, 7 zb, 5 as (37%, 43 Votes)
  • Adam Kaczmarzyk (Weegree AZS Politechnika Opolska) – 32 pkt, 4 zb (8%, 9 Votes)

Total Voters: 117

Loading ... Loading ...

fot. Weegree AZS Politechnika Opolska, Rychlowsky, MKKS Żak Koszalin
KW

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *